KLUB PŘÁTEL KLATOVSKA : DUBNOVÝ ÚKLID MĚSTSKÉHO PARKU

Nepřehlédněte

NA HŮRCE: Svatomartinský lampionový průvod. Sobota 10. listopadu od 17:00 hodin - Sraz účastníků lampiónového průvodu je na nezpevněném parkovišti nad sokolským stadionem (odbočka z Domažlické ulice, pod sloupovými božími mukami nedaleko vodárny). V 17 hodin odtud lampiónový průvod vyjde k upravené zřícenině kostela sv. Anny na vrcholu Hůrky, kde bude malý doprovodný program a možnost občerstvení.


 

 

 


 

 

Dubnový úklid městského parku

 

Členové občanského sdružení Klub přátel Klatovska a jejich příznivci v sobotu nelenili a udělali něco pro město, ve kterém žijí. Náš spolek spolupracuje s Technickými službami Města Klatovy a společně s nimi každoročně na jaře uklízíme park - Mercandiniho sady. V sobotu 9. dubna jsme v parku opět po roce zorganizovali brigádu. Práce spočívala převážně ve shrabání listí a úklidu odpadků. Když jsme odpoledne s prací skončili, tak jsme ještě poseděli v restauraci Kolonáda a v přátelské atmosféře si popovídali o plánovaných akcích klubu i jen tak o životě a všedních starostech. Bylo velmi příjemné pozorovat, když do námi uklizeného parku odpoledne dorazili lidé na procházku. V parku se objevily květy a tráva se pěkně zelenala bez podzimního listí.

Brigády se zúčastnilo 20 členů klubu a jeho příznivců. Jsme rádi, že se ještě najde tolik lidí, kteří jsou ochotni udělat pro své město něco dobrovolně bez ohledu na svůj osobní zisk.

Martin Kříž

  

  

  

Design: Libor Nebeský, Web & hosting: ŠumavaNet.CZ