KLUB PŘÁTEL KLATOVSKA : DUBNOVÝ ÚKLID MĚSTSKÉHO PARKU

Nepřehlédněte

NA HŮRCE: Rej čarodějnic a májová veselice na klatovské Hůrce – Sobota 30. dubna 2022 od 17:00 hodin v upravené zřícenině kostela sv. Anny. Podvečerní program (soutěže pro děti v maskách i bez nich) začíná v 17 hodin. Následně je připraven program pro dospělé s hudbou. Projdeme také očistným ohněm a spálíme čarodějnici na ohništi.

  

 

Dubnový úklid městského parku

 

Členové občanského sdružení Klub přátel Klatovska a jejich příznivci v sobotu nelenili a udělali něco pro město, ve kterém žijí. Náš spolek spolupracuje s Technickými službami Města Klatovy a společně s nimi každoročně na jaře uklízíme park - Mercandiniho sady. V sobotu 9. dubna jsme v parku opět po roce zorganizovali brigádu. Práce spočívala převážně ve shrabání listí a úklidu odpadků. Když jsme odpoledne s prací skončili, tak jsme ještě poseděli v restauraci Kolonáda a v přátelské atmosféře si popovídali o plánovaných akcích klubu i jen tak o životě a všedních starostech. Bylo velmi příjemné pozorovat, když do námi uklizeného parku odpoledne dorazili lidé na procházku. V parku se objevily květy a tráva se pěkně zelenala bez podzimního listí.

Brigády se zúčastnilo 20 členů klubu a jeho příznivců. Jsme rádi, že se ještě najde tolik lidí, kteří jsou ochotni udělat pro své město něco dobrovolně bez ohledu na svůj osobní zisk.

Martin Kříž

  

  

  

Design: Libor Nebeský, Web & hosting: ŠumavaNet.CZ