KLUB PŘÁTEL KLATOVSKA :

Nepřehlédněte

Pátek 31.07. od 19:00 hodin beseda na Hůrce s fotografem Zdeňkem Mlnaříkem: Černobyl ve stínu reaktoru

Čtvrtek 06.08. od 19:00 hodin – posezení zájemců o regionální dění a historii v salonku restaurace U Radů v Pražské ulici v Klatovech

Pátek 07.08 od 18:00 hodin – beseda na Hůrce s ředitelem Hvězdárny a planetária Plzeň Lumírem Honzíkem a jeho kolegy: První měsíční vozítko Lunochod 1

Sobota 08.08 od 17 hodin – divadlo na Hůrce, ochotnický soubor z Bezděkova:  „Haló, haló, tady pošta Bezděkov

rpnové pátky – za dobrého počasí hraje vždy v pátek cca od 18 hodin v upravené zřícenině kostela sv. Anny na Hůrce skupina Astra band pod vedením pana Jindřicha Suchého.

 

NA HŮRCE: rozhledna a občerstvení

Na klatovské Hůrce je opět otevřeno občerstvení – od středy do neděle (ve všední dny od 15 hodin, o víkendu od 14 hodin). Aktuální otevírací dobu najdete na: https://www.facebook.com/Klatovskahurka/. Rozhledna bude otevřena ve stejnou dobu jako provoz občerstvení.


 

 

Vítáme Vás na stránkách Klubu přátel Klatovska

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Klubu přátel Klatovska!

Naše organizace vznikla v roce 2000 jako občanské sdružení. Jsme otevřené sdružení, do kterého mohou přistoupit další zájemci bez rozdílu věku, vzdělání, povolání či politického přesvědčení. Scházíme se pravidelně každý první čtvrtek v měsíci v restauraci U Radů v Klatovech. Máte-li zájem o dění v Klatovech a okolí a historii regionu, ve kterém žijeme, přijďte mezi nás. Klub je organizací s desetiletou tradicí. Naši členové se věnují bádání, záchraně a mapování drobných památek, ochraně přírody, výstavnictví, sběratelství atd. Od roku 2006 máme v nájmu od města Klatovy upravený areál zříceniny barokního kostela sv. Anny na vrchu Hůrka. Zde pořádáme v sezoně celou řadu úspěšných akcí pro veřejnost. Pořádáme také pravidelně vlastivědné výlety, vycházky a sezení příznivců historie v salonku restaurace U Radů v Klatovech.

Design: Libor Nebeský, Web & hosting: ŠumavaNet.CZ