KLUB PŘÁTEL KLATOVSKA :

Nepřehlédněte

 NA HŮRCE: Odhalení pamětní desky Sobota 10. září od 12.30 hodin - Slavnostní odhalení pamětní desky PhDr. Jiřího Stanislava Gutha - Jarkovského na domě čp. 6/IV ve Vídeňské ulici. Odhalení se uskuteční v rámci programu Dnů evropského dědictví, které pořádá město Klatovy.

NA HŮRCE: Otevřená rozhledna. Rozhledna na Hůrce bude otevřena v červnu vždy v pátek od 15:00 do 19:00 hodin, v sobotu a v neděli od 14:00 do 19:00 hodin. Stejná otevírací doba bude platit i v červenci a v srpnu. 

 

 

Vítáme Vás na stránkách Klubu přátel Klatovska

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Klubu přátel Klatovska!

Naše organizace vznikla v roce 2000 jako občanské sdružení. Jsme otevřené sdružení, do kterého mohou přistoupit další zájemci bez rozdílu věku, vzdělání, povolání či politického přesvědčení. Scházíme se pravidelně každý první čtvrtek v měsíci v restauraci U Radů v Klatovech. Máte-li zájem o dění v Klatovech a okolí a historii regionu, ve kterém žijeme, přijďte mezi nás. Klub je organizací s desetiletou tradicí. Naši členové se věnují bádání, záchraně a mapování drobných památek, ochraně přírody, výstavnictví, sběratelství atd. Od roku 2006 máme v nájmu od města Klatovy upravený areál zříceniny barokního kostela sv. Anny na vrchu Hůrka. Zde pořádáme v sezoně celou řadu úspěšných akcí pro veřejnost. Pořádáme také pravidelně vlastivědné výlety, vycházky a sezení příznivců historie v salonku restaurace U Radů v Klatovech.

Otvírací doba restaurace na Hůrce na rok 2013

Design: Libor Nebeský, Web & hosting: ŠumavaNet.CZ