KLUB PŘÁTEL KLATOVSKA : VÝSTAVA A SOUTĚŽ MODELŮ NA ZŠ TOLSTÉHO

Nepřehlédněte

NA HŮRCE: Svatomartinský lampionový průvod. Sobota 10. listopadu od 17:00 hodin - Sraz účastníků lampiónového průvodu je na nezpevněném parkovišti nad sokolským stadionem (odbočka z Domažlické ulice, pod sloupovými božími mukami nedaleko vodárny). V 17 hodin odtud lampiónový průvod vyjde k upravené zřícenině kostela sv. Anny na vrcholu Hůrky, kde bude malý doprovodný program a možnost občerstvení.


 

 

 


 

 

Výstava a soutěž modelů na ZŠ Tolstého

Členové Klubu přátel Klatovska uspořádali ve spolupráci s Přáteli plastikových modelů další ročník výstavy a soutěže modelů na ZŠ Tolstého ulice v Klatovech. Soutěže se zúčastnilo 56 dětí. Soutěž byla letos pořádána k 75. výročí vzniku četnického a policejního letectva . Vítězové kategorií: Papírové modely: Vítek Sedláček (ZŠ Plánická Klatovy). Soutěžící do 10 let: Zdeněk Houdek (DDM Nýrsko). Soutěžící do 15 let: Michal Trefanec (DDM Nýrsko). Soutěžící do 18 let: Jan Foud (SPŠE Plzeň).

Více informací a fotografie naleznete na www stránkách Klatovského deníku:  http://klatovsky.denik.cz/multimedia/galerie/2608831.html

Design: Libor Nebeský, Web & hosting: ŠumavaNet.CZ