KLUB PŘÁTEL KLATOVSKA : SVATOMARTINSKÝ LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD NA HŮRCE

Nepřehlédněte

NA HŮRCE: Svatomartinský lampionový průvod. Sobota 10. listopadu od 17:00 hodin - Sraz účastníků lampiónového průvodu je na nezpevněném parkovišti nad sokolským stadionem (odbočka z Domažlické ulice, pod sloupovými božími mukami nedaleko vodárny). V 17 hodin odtud lampiónový průvod vyjde k upravené zřícenině kostela sv. Anny na vrcholu Hůrky, kde bude malý doprovodný program a možnost občerstvení.


 

 

 


 

 

Svatomartinský lampiónový průvod na Hůrce

 Římskokatolická farnost Klatovy a Klub přátel Klatovska připravují na Hůrce v Klatovech svatomartinské setkání spojené s lampiónovým průvodem. Akce je určena pro všechny zájemce, zvláště pak pro rodiny s dětmi. Lampióny jsou pochopitelně vítány.

Chcete se dozvědět něco o sv. Martinovi? Například jaký zázrak se stal s jeho pláštěm, ale i to proč se schoval do chlívku a proč na svatého Martina končí husa na pekáči? Na tyto a další otázky se určitě odpověď dozvíte na klatovské Hůrce.

Akce začne v 16 hodin setkáním v kostele svatého Martina na Hůrce. O půl hodiny později se odtud vydá lampiónový průvod k upravené zřícenině kostela sv. Anny na vrcholu Hůrky, kde bude na 17 hodinu připraven svatomartinský oheň. V 17.30 hod. bude akce ukončena.

Zástupci Římskokatolické farnosti a Klubu přátel Klatovska se těší na setkání s Vámi.

Design: Libor Nebeský, Web & hosting: ŠumavaNet.CZ